Akordeon Kursu

Akordeon çalmak istiyorum, akordeon dersi almak istiyorum. Akordeon çalmak zor mu? Akordeon kursu ücretleri ne kadar? Akordeon fiyatları ne kadar? İstanbul’da akordeon kursu veren kurslar. Akordeon kursu İstanbul, Taksim, Beyoğlu, Beşiktaş, Mecidiyeköy, Sarıyer, Kadıköy.

İstanbul’da en uygun fiyatlı akordeon dersi Di-Ay-Vay Sanat Merkezi’nde! Ücretsiz deneme akordeon deneme dersi randevusu için buradan bize ulaşabilirsiniz.

Akordeon Hakkında Genel Bilgiler

Akordeon ülkemizde son zamanlarda popülerliğini artıran bir enstrümandır. Oldukça zengin akustik tınısı olan akordeon böylece hak ettiği değeri bulmaktadır. Nostalji, neşe, hüzün gibi bir çok özelliği kendisinde barındıran, çalması çok keyifli bir enstrümandır akordeon.

Derslerimiz bire bir özel ders olarak yapılmaktadır. Akordeon kursuna başlamak için belirlenen bir yaş sınırı yoktur. Başlangıçta akordeon satın almadıysanız sanat merkezimizde bulunan akordeonlardan faydalanabilirsiniz.

Akordeon dersi alan öğrencilerimiz diğer kursiyer öğrencilerimizle beraber grup ya da orkestra çalışmaları yapabilir, sosyal becerilerini geliştirebilirler.

Akordeon Hakkında Sık Sorulan Sorular

Akordeon almadan kursa başlayabilir miyim?

Sanat merkezimizde bulunan akordeonlardan faydalanabilirsiniz. Akordeon çalmaya başlamadan önce satın almak istemiyorsanız, bir akordeon sahibi oluncaya kadar sizler için bulundurduğumuz akordeonlar ile egzersizlerinizi yapabilirsiniz. Zaten bir akordeon sahibi olsanız da derslere getirmenize gerek yoktur. Sanat merkezimizdeki akordeonları kullanabilirsiniz.

İstanbul’da akordeon fiyatları ne kadar?

Diğer tüm enstrümanlarda olduğu gibi kullanılan malzeme ve işçilik akordeonda fiyatlarının değişmesinde büyük rol oynamaktadır. Güncel akordeon fiyatları için www.mydukkan.com ‘u ziyaret edebilirsiniz.

İstanbul’da akordeon kursu ücretleri ne kadar?

İstanbul’un en uygun ücretli akordeon kursunu veriyoruz.  Kurs fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgi için bizi arayabilirsiniz. Ayrıca info@diayvaysanat.com adresinden bize mail yoluyla da ulaşabilirsiniz.

 Akordiyon mu? Akordion mu? Akordenon mu? Akordeyon mu?

Bir çok zaman yanlış telaffuz edilen bu enstrümanın doğru söylenişi “akordeon”dur.