Bateri (Davul) Kursu İstanbul

Bateri kursu almak istiyorum, çocuklar için bateri dersi var mı? Bateri dersi için başlama yaşı var mı? İstanbul’da bateri kursu fiyatları nedir? Bateri fiyatları ne kadar? Bateri kursu İstanbul Avrupa Yakası, Beyoğlu, Taksim, Mecidiyeköy, Beşiktaş, Sarıyer, Kadıköy.

Bateri Dersi ile ilgili tüm sorularınızı bateri kursu yazımızda cevaplıyoruz. Konservatuvar mezunu uzman eğitmen kadrosuyla hem davul (bateri) öğrenmek hem de eğlenmek istiyorsanız bizimle buradan iletişime geçebilirsiniz.

Bateri ve Bateri Kursu Hakkında

Müzik dediğimiz zaman aklımıza ilk gelen şey ritimdir. Her müzisyen iyi derecede ritimcidir. Müziğin her alanında (rock, pop, metal, elektronik) kullanılan, müziğin olmazsa olmazlarından bateri (davul) eğitimi için doğru adres Di-Ay-Vay Sanat Merkezi.

Bateri (Davul) öğrenmem ne kadar zaman alır?

Bateri çalma süreci kişiden kişiye değişiklik göstermektedir. Ancak disiplinli ve etkin bir çalışma temposuyla 3 ayda verilen temel eğitim sonunda şarkı çalışmalarına başlayabilirsiniz. Bu sürecin doğrudan sizinle ilgisi olduğunu unutmayın. Düzenli çalışma en üst seviye başarıyı getirecektir.

Evde baterim yok ne yapabilirim?

Henüz bir bateri satın almadıysanız dert etmeyin. Sanat Merkezinde sizin çalışmanız için bulundurduğumuz baterilerden egzersizler için ücretsiz faydalanabilirsiniz. Çalışma saatlerini öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bateri alırken nelere dikkat etmeliyim?

Bateri alırken önce bütçenizi belirlemelisiniz. Çok geniş bir fiyat çerçevesi olan bu enstrümanda tarzınıza en uygun olan ekipmanı almalısınız. Yapmak istediğiniz müzik tarzına uygun ağaçtan yapılmış bir bateri olmalıdır. Bateri almadan önce bizimle iletişim kurarak tarzınıza en uygun davulu seçme konusunda uzman eğitmen kadromuzdan fikir alabilirsiniz.

Bateri çalmak için yaş sınırı var mıdır?

Hayır. Bateri kursu için herhangi bir yaş sınırı bulunmamaktadır. Ancak küçük yaştaki öğrencilerimizin uygun ebatlarda bateri ile çalışmaları gerekmektedir.

Bateri kursu  ücreti ne kadar?

Kurs ücretleri ile ilgili detaylı bilgileri sitemizdeki mail adresi, telefon veya facebook adresimiz üzerinden iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Sizler için her zaman en uygun fiyat garantisi veriyoruz.

Bateri ders programı nasıl?

Bateri dersleri haftada 1 ayda 4 saat bire bir özel ders olarak işlenmektedir. Ders programları her öğrenci için özel olarak olarak hazırlanmaktadır.

Bateri dersleri birebir ders olmak zorunda mı?

Bateri eğitimi beden ve zihin koordinasyonu gerektirmektedir. Uyguladığımız metotlar kişiye özel hazırlanmış programlar olup bu şekilde işlenmesi büyük önem arz etmektedir. Her bireyin öğrenme şekli ve periyotu farklı olduğundan en etkin eğitim kişisel dersler halinde olmaktadır.

Bateri kursu gün ve saatleri nedir?

Sanat merkezimiz her gün açık olup, ders saatleri öğrencilerin iş/okul durumlarına göre kişisel olarak belirlenir. Haftanın 7 günü 09:00-23:00 saatleri arasında size en uygun saati belirleyip ders alabilirsiniz.

İstanbul’da bateri kursu arıyorsanız tanışma derslerimiz için bizi arayın, hem de tamamen ücretsiz!

Eğer İzmir’de bateri kursu arıyorsanız kardeş sanat merkezimizin sayfasına bu bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz ; bateri kursu İzmir


Ayrıca aşağıdaki ilginç yazıları da okumanızı tavsiye ederiz!
Bateri Çalmanın Yararları Nelerdir?
Kendi Davulunu Kendin Yap!

Bir cevap yazın