Bateri (Davul) Kursu İstanbul

Bateri çalmak istiyorum, çocuğuma davul (bateri) dersi aldırmak istiyorum, güvenilir ve uzman bateri (davul) eğitmenlerini nereden bulabilirim, Bateri dersi için başlama yaşı var mı? İstanbul’da bateri kursu fiyatları nedir? Bateri kursu için yaşım uygun mu? Bateri alırken nelere dikkat edilmeli? Bateri kursu İstanbul Avrupa Yakasında nerelerde var?

Bateri Dersiyle ilgili aradığınız her şey Di-Ay-Vay Sanat Merkezi Bateri Kursu İstanbul‘da! Konservatuvar mezunu uzman eğitmen kadrosuyla hem Davul (Bateri) öğrenmek hem de eğlenmek istiyorsanız bizimle iletişime geçin!

Bateri ve Bateri Kursu Hakkında

Müzik dediğimiz zaman aklımıza ilk gelen şey ritimdir. O zaman her müzisyen iyi derecede ritimcidir. Müziğin her alanında ( Rock, Pop, Metal, Elektronik) kullanılan, müziğin olmazsa olmazlarından bateri (davul) eğitimi mi almak istiyorsunuz? O zaman doğru adrestesiniz.

Bateri (Davul) öğrenmem ne kadar zaman alır?

Bateri çalma süreci kişiden kişiye değişiklik göstermektedir. Ancak disiplinli ve etkin bir çalışma temposuyla 3 ayda verilen temel eğitim sonunda şarkı çalışmalarına başlayabilirsiniz.

Evde baterim yok ne yapabilirim?

Bateriniz yoksa dert etmeyin. Di-Ay-Vay Sanat Merkezinde bünyesindeki baterilerden egzersizler için ücretsiz faydalanabilirsiniz. Çalışma saatlerini öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz ve Di-Ay-Vay Sanat Merkezi-İstanbul olarak uygun saatlerde sizlere yardımcı olabiliriz.

Bateri alırken nelere dikkat etmeliyim?

Bateri alırken önce bütçenizi belirlemelisiniz. Çok geniş bir fiyat çerçevesi olan bu enstrümanda tarzınıza en uygun olan ekipmanı almalısınız. Yapmak istediğiniz müzik tarzına uygun ağaçtan yapılmış bir bateri olmalıdır. Bateri almadan önce bizimle iletişim kurarak tarzınıza en uygun davulu seçme konusunda uzman eğitmen kadromuzdan fikir alabilirsiniz.

Bateri çalmak için yaş sınırı var mıdır?

Hayır. Bateri kursu için herhangi bir yaş sınırı bulunmamaktadır. Ancak küçük yaştaki öğrencilerimiz için uygun ebatlarda bateriler ile çalışmak gerekmektedir.

Bateri kursu aylık ücreti ne kadar?

Kurs ücretleri ile ilgili detaylı bilgileri Sitemizdeki mail adresi, telefon veya facebook adresimiz üzerinden iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Unutmayın; en uygun fiyat garantisi Di-Ay-Vay Sanat Merkezi-İstanbul’da!

Bateri dersleri nasıl işleniyor?

Bateri Kursları kişiye özel dersler halinde verilmektedir. Haftada 1 ayda 4 saat şeklinde işlenmektedir.

Bateri Dersleri Neden Genel Anlamda Bire Bir Olarak Gerçekleşmelidir?

Enstrüman eğitimleri beden ve zihin koordinasyonu gerektirmektedir. Uyguladığımız metotlar kişiye özel hazırlanmış programlar olup bu şekilde işlenmesi büyük önem arz etmektedir. Her bireyin öğrenme şekli ve periyotu farklı olduğundan en etkin eğitim kişisel dersler halinde olmaktadır.

Bateri kursu gün ve saatleri nedir?

Di-Ay-Vay Sanat Merkezi her gün açık olup ders saatleri öğrencilerin iş/okul durumlarına göre kişisel olarak belirlenir. Haftanın 7 günü sabah 09:00-23:00 saatleri arasında size en uygun saati belirleyip ders alabilirsiniz.

İstanbul’da bateri kursu arıyorsanız tanışma derslerimiz için bizi arayın, hem de tamamen ücretsiz!

Ayrıca aşağıdaki ilginç yazıları da okumanızı tavsiye ederiz!

Bir Cevap Yazın