Yan Flüt Kursu İstanbul

Yan flüt dersi almak istiyorsanız aradığınız eğitim, eğlence, müzik, sanat her şey Di-Ay-Vay Sanat Merkezinde! Alanında uzman eğitmen kadrosuyla disiplinli derslerin yanı sıra eğlenceli vakit geçirmeniz için elimizden geleni yapıyoruz.

Yan Flüt ve Yan Flüt Kursu Hakkında Genel Bilgiler

Yan flüt nedir? Yan flüt kursu almak istiyorum.

Flüt, Baş (Ağızlık), gövde ve kuyruk olmak üzere 3 parçadan oluşur. 1.9 cm çapında, 67.2 cm uzunluğundadır. Eski zamanlarda nar, abanoz ağaçlarından imal edilen flüt şimdilerde nikel, altın, gümüş gibi maddelerden yapılır. Tahta tınısı verdiğinden dolayı metalden üretilse bile tahta üflemeli çalgılar arasında yer alır.

Yan flüt öğrenmem ne kadar zaman alır? Yan flüt çalmak kolay mı?

Doğru çalışma temposuyla 3 aylık temel eğitim (oğru tutuş şekli, üfleme teknikleri vb.) sonunda şarkı çalışmalarına başlanabilir. Bu süreç büyük ölçüde öğrencinin düzenli çalışmasına göre değişiklik gösterir. Eğitmenlerin verdiği egzersizleri günlük ve düzenli bir şekilde çalışırsanız en az sürede en çok verimi alabilirsiniz.

Yan flüt çalmak için yaş sınırı var mıdır? Çocuklar için yan flüt dersi veriliyor mu?

Hayır. Yan flüt çalmak için yaş sınırı yoktur. İsteyen herkes her yaşta hobi amaçlı yan flüt çalabilir.

Yan flüt kursu ders programı nasıldır? Yan flüt dersleri nasıl işleniyor? 

Yan Flüt Dersleri haftada 1 ayda 4 saat, birebir özel ders olarak işlenmektedir. En iyi öğrenme süreci için her öğrencimize kendilerine özel ders programı hazırlamaktayız. Ayrıca dersler dışında öğrencilerimiz istediği zaman sanat merkezine gelip egzersiz yapabilir.

Yan flüt almadan derslere gelebilir miyim? 

Tabi ki. Derslere başlamadan önce enstrüman alma konusunda endişeleriniz olabilir. Bu gibi durumlarda önceden haber vermeniz koşuluyla eğitmenimizin getirdiği yan flüt ile enstrümanı tanıma dersi alabilirsiniz. Yan flüt dersi almaya başladıkça enstrümana ısınıp yan flüt alabilirsiniz. Ayrıca eğitmenlerimizden hangi enstrümanı almanız gerektiği konusunda  yardım alabilirsiniz.

Dersler neden birebir olarak gerçekleşmelidir?

Yan flüt derslerinin bire bir olması etkin bir öğrenme süreci için çok önemlidir. Flütü tutuş şekli, üfleme teknikleri vb. gibi eğitimler grup çalışmalarında eksik öğrenilmektedir. Buna engel olmak için yan flüt dersleri bire bir olarak verilmektedir. Yine de isteyen öğrencilerimiz olursa arkadaşlarıyla sınıf dersi oluşturmaktayız.

Yan flüt kursu gün ve saatleri nedir? Yan flüt kursu ne kadar sürüyor?

Yan flüt ders saatleri öğrenci/öğretmen iş/okul uygunluk durumlarına göre ortak olarak belirlenmektedir. Size en uygun gün ve saati belirleyebilmemiz için bizi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Yan flüt temel eğitimi öğrencinin çalışma disiplinine göre ortalama 3 ay sürmektedir.

Yan flüt kursu aylık ücreti ne kadar? Yan flüt kursu İstanbul‘da ne kadar?

Yan flüt kursu İstanbul’da en uygun fiyat garanti vermekteyiz. Bu tür sanatsal faaliyetleri bütçe için avantajlı bir hobiye dönüştürmek istiyoruz. Detaylı bilgi ve ücretsiz deneme dersi randevusu için 0553 775 45 10 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

 İstanbul’da yan flüt kursu veren yerler nerede? İletişim:

Yan flüt kursu İstanbul, Taksim, Beyoğlu, Şişli, Mecidiyeköy, Beşiktaş, Sarıyer

info@diayvaysanat.com

İstanbul’da Yan flüt kursu için ücretsiz deneme dersi alarak aklınıza takılan diğer sorulara cevap bulabilirsiniz.

Yan flüt kursu İstanbul Di-Ay-Vay Sanat Merkezi

İzmir’de yaşıyorsanız kardeş sanat merkezimizin sayfasına bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz ; yan flüt kursu İzmir

Bir cevap yazın