Resim Kursu İstanbul

Resim dersi almak istiyorum. Resim kursu fiyatları ne kadar? Resim kursu İstanbul Avrupa Yakasında nerelerde var? Çocuklar için ders veriliyor mu? Güzel resim nasıl çizilir? Resim kursu Beyoğlu, Taksim, Beşiktaş, Sarıyer, Mecidiyeköy, Şişli.

Resim Kursu İstanbul Hakkında Genel Bilgiler

Neden resim kursu almalıyım?

Resim çizebilmek büyük yetenek ve bilgi gerektiren bir sanattır. Ancak size muhteşem bir haberimiz var! Yetenek her zaman doğuştan gelen bir şey değildir. Doğru eğitimle herkes var olan yeteneğini geliştirebilir. Bunun için resim kursuna gitmekte fayda vardır. Sanat merkezimizde İstanbul’un en uygun fiyatlı, en eğlenceli resim derslerine başlayabilirsiniz.

Ders programı nasıl?

Dersler haftada 1 ayda 4 saat olarak işlenmektedir. Bire bir özel ders olarak ders vermekteyiz. Hobi amaçlı resim dersinin yanı sıra özel yetenek sınavları için de ayrı ders programları uygulamaktayız. Işık, gölge,iç ve dış mekan çizimleri, tonlama, perspektif, hacim geometrik ve anatomik çizimler, ölçü almak, objeler, kara kalem ve sulu boya, doku çalışmaları gibi teknikleri içeren ders programlarımız mevcuttur. Öğrencilerin ilgisi ve çalışma disiplinine göre kişiye özel ders programları hazırlamaktayız.

Güzel resim çizebilmek için ne kadar süre eğitim almalıyım?

Kurs süresi 6-12 ay arasında değişiyor. Bu süreç sizin eğitime gösterdiğiniz özen ve ilgi ile doğru orantılıdır. Eğitmenlerin sertifikalarına da kişisel gelişiminiz açısında büyük önem vermelisiniz. Bunu yanında teknik donanım da büyük öneme sahiptir. Size verebilecekleri deneyim ve bilgiyi mutlaka ölçüp tartmalısınız. Önemli detayları atlamadan bir anda bulundurabilecek yerleri seçmenizde ve orada eğitim almanızda fayda var.

Resim dersi için yaş sınırı var mı?

Kursa katılım yaşının hiç önemi yoktur. Önemli olan bu yöndeki ilgi ve isteğiniz. 7’den 77’ye her yaştan öğrencilerimize resim dersi verebilmekteyiz. Siz yeter ki isteyin. Gerisi Di-Ay-Vay Sanat’ın işi!

Karakalem Kursu var mı?

Tabi ki karakalem derslerimiz de mevcuttur. Ders başlangıcında eğitmenlerimizle hangi alanda ilerlemek istediğinizi konuşarak o yönde eğitim alabilirsiniz. İsterseniz hem karakalem hem renkli çizim dersi de alabilirsiniz. Di-Ay-Vay Sanat’ta her şey mümkün!

Resim Kursu Fiyatları Ne Kadar?

İstanbul’da resim kursu ücretleri değişiklik göstermektedir. Ancak merak etmeyin. En uygun fiyat garantisi veriyoruz. Her bütçeye uygun, herkesin sanatla iç içe olması için buradayız. Burası bir ticarethane değil, eğitim kurumudur! Hem de en eğlencelisinden! Detaylı bilgi ve randevu için;

info@diayvaysanat.com

Son olarak;

Resim sadece kağıt ve tuvallerde kalmayıp her formda karşımıza gelebilir. Mesela resim bazen kalıbına sığmaz ve sokağa taşar. Ortaya street art gibi güzel sanat eserleri çıkar.  İnsanların kendini ifade etmesinin bin bir çeşit yolu vardır. Duvarlardan asfaltlara, asfaltlardan merdivenlere rengarenk formlarda görülebilir. Bunun için haya gücünüzü ve elinizdeki her materyali resim sanatına çevirebilme yeteneğinizi öne çıkarmalısınız. Her şey sizin tuvaliniz olabilir. Hayal edin ve çizin.

Di-Ay-Vay Sanat Merkezi Resim Kursu İstanbul Avrupa Yakası

İzmir’de yaşıyorsanız kardeş sanat merkezimizin internet sitesine bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz ; resim kursu İzmir


Ayrıca aşağıdaki yazılarımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Güzel bir resim çizmek için bilinmesi gereken temel maddeler nelerdir?

Bir cevap yazın