Di Ay Vay Sanat Merkezi Gitar Kursu İstanbul

Gitar Kursu

Günümüzde çoğu alanda karşımıza çıkan, birçok müzik dalına eşlik edebilmesinden dolayı en çok ilgi gören enstrümanlardan biridir gitar. Taşıma tedarik etme ve öğrenme bakımından diğer enstrümanlara nazaran daha kolay ve anlaşılır olması sayesinde bir çok gözü üzerine çekiyor, popüler olmasındaki en büyük etken de bu diyebiliriz. Yanınıza alıp da istediğiniz yere gidip müzik yapabileceğiniz en kullanışlı enstrümandır gitar. Pop müzikten Rock müziğe, Jazz müzikten Etnik müziklere kadar her yerde kulanılabilen gitar kendi içinde de türlere ayrılır. Klasik Gitar, Akustik Gitar, Elektro Gitar ve Bass gitar adında çeşitleri vardır.Klasik Gitar Dersi , pop ve klasik olmak üzere iki dala ayrılır. Pop gitar modern müziklerin icrası amacıyla öğrenildiği için daha hızlı sonuç vermekte, ancak Klasik Gitar Dersi tam anlamıyla akademik eğitim gerektirmektedir. Elektro gitar dersi ve  Bas gitar dersi ise bambaşka alanları hedeflemektedir. Daha detaylı bilgi için ücretsiz deneme derslerimize katılıp uzman eğitmenlerimizden bilgi alabilirsiniz.

Di Ay Vay Sanat Size Ne Kazandıracak ?

DiAyVay Sanat’tan aldığınız Gitar Dersleri, istediğiniz tüm alt branşlarda verilebilir. Öğrencinin kendi isteğiyle ve özelliklerine göre seçeceği DiAyVay Sanat İstanbul Gitar Kursu programları ile kısa sürede gitar öğrenebilir. Hayatın her alanına sanat görmeyi hedefleyen DiAyVay Sanat Merkezi İstanbulun en uzman ekibi ile hizmet vermektedir ve İstanbul’un merkezinde bulunan DiAyVay Sanat, her yerden kolayca ulaşılabilmektedir. Grup derslerinde, öğrencilerin katılabilmeleri için özel olarak zamanlanan gün ve saatlerde, grup derslerimize, sizin ve Di Ay Vay Sanat’ın ortak programına uygun biçimde herhangi bir gün ve saatte birebir derslerimize katılabilirsiniz. Gitar Kursu almak isteyen öğrenciler için Di Ay Vay Sanat’ta en nitelikli eğitim programları, yine en deneyimli kadrolar tarafından verilmektedir.

Kimler Gitar Dersi Alabilir?

Gitar, popüler bir çalgı olarak düşünüldüğünde de, klasik gitar kursu almak istendiğinde de belli bir fiziksel yeterlilik zorunludur. Çalgı birçok diğer çalgıdan daha fazla güç gerektiriyor olduğundan, ilk öğretim öncesine nadiren tavsiye edilir. Bu noktada öğrencinin fiziksel özelliklerinin ölçülmesi doğru olacaktır ki, gitar dersleri almak isteyen öğrenciler diledikleri zaman bizi ziyaret edip, uygunluklarını analiz ettirebilirler. Alt yaş sınırı dışında, gitar dersi alabilmek için hiçbir başka engel söz konusu değildir. İleri yaşlarda gitar öğrenilemeyeceği yargısı da doğru değildir ki, emeklilikten sonra dahi belli düzeyde gitar çalabilmeniz pekala mümkündür.

Kafanda Gitar Kursu İle İlgili Sorular Mı Var?

1.Gitar çalmakta zorlanır mıyım ?

Her ne kadar kolay görünse de gitarın da kendi içinde zorlukları vardır.Ama korkmayın. Doğru eğitim ve bilgilendirme ile kolayca yapılabilir. Gerekli parmak hareketlerini doğru yapar ve bütün egzersizleri olduğu gibi tamamlarsanız hayallerinizi süsleyebilirsiniz. Uzman eğitmenlermiz tarafından verilen derslerimizde gitarı DiAyVay Sanat Merkezi sayesinde kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

2.Gitar çalmak herkes için mümkün müdür ?

Doğru ve düzenli yönlendirme ve ders ile sen de gitar çalabilirsin. Gitar boyunuzun, kilonuzun veya herhangi fiziksel özelliğe gerek duymadığınız, sadece parmaklar ile çalınabilen bir enstrümandır. Parmaklarınızı kullanabiliyor olmanız size bir avantaj sağlar. Ama eğer kullanamıyorsanız DiAyVay Gitar Kursu sayesinde uzman eğitmenlerimizden kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

3.Ne kadar zaman sonra gitar öğrenebilirim ?

Gitar öğrenmenin sonu yoktur. Temel şarkılar için ortalama 2 aylık bir eğitim gerekirken klasik müzik tarzı müzikler için ortalama 1-2 yılınızı alabilir. Sevdiğiniz parçaları çalmak için gitar dersi almak istiyorsanız kolaylıkla uzman eğitmenlerimiz sayesinde öğrenebilirsiniz.

Gitar kursu fiyatları ne kadar ?

Diğer tüm gitar kursu fiyatlarına baktığınızda bizim daha ekonomik ve daha uygun olduğumuzu anlayacaksınız. Karşılığını da rahat bir şekilde alarak gitar öğrenebilirsiniz.

Gitar kursuna kayıt olmam için ne yapmam gerek ?

Websitemizden, sosyal medya hesaplarımızdan veya doğrudan bizi arayarak hemen ders almaya başlayabilirsiniz.

DiAyVay Sanat Merkezi ders programı nasıl ?

Kendinizin uygun olduğu saatlerde istediğiniz günü ve saati seçerek uzman eğitmenlerimizin de onayı ile gitar dersi alabilirsiniz. Haftada 1 veya 2 gün olarak seçimlerinizi yapabilirsiniz.

Peki DiAyVay Sanat Nerede ?

Bir kahvemizi, çayımızı içmeye de bekleriz. Şişhane metrosunun üst sokağında kumbaracı yokuşundayız.