Hakkımızda

İstanbul’da Bir Değişik Sanat Merkezi

Di Ay Vay sanat küçüklükten beri, çok yakın iki arkadaş tarafından kurulmuştur. Sanat merkezi açma fikrinde DIY etkisinden yola çıkılmıştır, DIY yani do it yourself yani kendin yap akımı!

İsim ne koysak, ne koysak diye düşünürken “madem sanat merkezinin içindeki eşyaları aksesuarları ve yapabildiğimiz her şeyi kendimiz yapıcaz o zaman ismi de DIY koyalım” denmiştir. DIY yani orjinal okunuşuyla di-ay-vay!

Di-Ay-Vay sanat gerçekten ilginç bir yerdir, istedikten sonra neler yapılabileceğini göreceğiniz, belki de kendi yaptığımız şeylerden etkilenebileceğiniz ve bizi sevindirebileceğiniz bir yerdir. Olur da siz de yapmak isterseniz kapımız sonuna kadar açık!

Di-Ay-Vay daha önce bir den çok sanat merkezi yönetmiş 2 arkadaşın projesidir bu arada, deneyimsiz arkadaşlar değillerdir, neyin nasıl olması gerektiğini fazlasıyla deneyimlemiş ve bu deneyimlerini sanat eğitimi konusunda Di-Ay-Vay sanat’ta zirveye taşımış arkadaşlardır.

Kurbağanın Sindirim Sisteminden Uzak Bir Sanat Eğitimi

Hani hep lafı geçerdi ya kurbağanın sindirim sistemini öğrenmek ne işe yarayacak? Bir işe yaramayacak! Di Ay Vay da böyle yolda çıktı, sanat eğitimleri sırasında herkesin sanattan beklentisine göre, kendisine uygun bir ders programı hazırlayarak!

Di-Ay-Vay’da müzik, resim, fotoğraf ve diksiyon alanlarında çok eğlenceli ve tam olarak ihtiyacınız olan sanat eğitimlerini almanız mümkündür.

Biraz da sanat merkezimizin imkanlarından neler yaptığından bahsedelim;

Dersler hem bireysel dersler olarak hem de sınıf dersleri olarak işlenir.
Haftanın 7 günü açıktır, sanat yapmak tatil yapmak gibidir zaten.
Ders fiyatları uygundur, kimseyi üzmez, kendi de üzülmez.
Sosyaldir, dersler bitince beraber vakit de geçirilir.

aslında daha bir çok şey var ama onun yerine siz ücretsiz tanışma derslerimize gelin ve kendiniz bizi yakından tanıyın!

Bir cevap yazın