Kampanyalarımız

Di-Ay-Vay Sanat Merkezinde her bütçeye, her duruma uygun bir kampanya vardır. Vaktinizi sanatla geçirmek, eğlenmek ve daha fazlasına sahip olmak isterseniz hemen kendinize uygun kampanyayı keşfedip bize başvurun! Eminiz size özel de bir kampanyamız vardır. Yoksa bulamadınız mı? Söyleyin hemen size özel bir kampanya oluşturalım.

Kampanyalarımızın amacı hem herkesin sanatla buluşması, hem de bütçeniz yorulmadan eğlenceli bir şekilde eğitim almanızdır. Günümüzün artan iş temposunda biraz da hobilerinize vakit ayırmanız için buradayız.

Sınıf Müzik Dersleri Kampanyası

Aylık sınıf dersi ücretimiz:

2 kişilik ve 3 kişilik sınıf dersleri fiyat bilgisi için bizi arayınız. 

Sınıf dersleri için ön kayıt yaptırmanız gerekmektedir. Ders saatleri öğrencilerle ortak olarak belirlenmektedir.

Aylık 8 Saatlik Ders Kampanyası

Ders sayısını ikiye katlayıp aylık 4 yerine 8 saat ders almak isteyen öğrencilerimize 480 lira yerine 400 lira

Solfej Dersi Kampanyası

Solfej dersleri ile aldığınız enstrüman dersini desteklemek istiyorsanız, Solfej derslerimiz sınıf dersi şeklinde verilmektedir. Solfej dersi aylık ücreti 45 TL’dir. Solfej dersleri için ön kayıt yaptırmanız gerekmektedir.

Kardeş / Arkadaş / Tanıdık İndirimi

İstediğiniz kursa 1’den fazla kişi kayıt olması durumunda kişi başı 25 TL indirim uygulanmaktadır. Tanıdık, arkadaş, kardeş, eş, dost kimi bulursanız getirin!

1 Kişi 2 Kurs İndirimi

Aynı anda birden fazla kursa kayıt olmak isterseniz ikinci kursunuz %15 indirimli veriyoruz!

Sınıf Resim Dersleri Kampanyası

1 Ay öncesinden sınıf derslerimize (3 kişi) kayıt olmak isterseniz derslerimiz kampanya ile birlikte 240 TL yerine sadece 135 TL

Sınıf Fotoğrafçılık Dersleri Kampanyası

1 Ay öncesinden sınıf derslerimize (3 kişi) kayıt olmak isterseniz derslerimiz kampanya ile birlikte 240 TL yerine sadece 135 TL

Ayrıca tüm derslerimize buradan ulaşabilirsiniz.