Kanun Kursu İstanbul

Kanun kursu almak istiyorum. Kanun çalmak istiyorum. İstanbul’da kanun kursu fiyatları ne kadar? Kanun çalmak zor mu kolay mı? Kanun kursu İstanbul Avrupa Yakası‘nda nerelerde var? Kanun kursu için yaş sınırı var mıdır? Kanun öğrenmek kolay mı? Kanun çalmak ne kadar sürede öğrenilir? Kanun kursu İstanbul Avrupa Yakası, Taksim, Beyoğlu, Şişli, Mecidiyeköy, Beşiktaş, Sarıyer.

Kanun Kursu Hakkında Temel Bilgiler

Alanında uzman eğitmen kadrosuyla birebir özel kanun dersi başladı! Bir çok insanın gıpta ile baktığı Türk müziğinin vazgeçilmez enstrümanı olan kanun çalmak zor değil! Ücretsiz deneme dersi için hemen bizi arayın.

İstanbul’da kanun kursu için iletişim numarası : 0553 775 45 10

Tam da aradığım enstrüman diyenler için kanun dersi!

Kanun Kursu Hakkında Sık Sorulan Sorular

Kanun kursu ders programı nasıldır?

Derslerimiz haftada 1 ayda 4 saat olarak verilmektedir. Tüm derslerimiz bire bir özel ders şeklindedir. Hobi amaçlı kanun kursu eğitiminin yanı sıra yaşı uygun olup isteyen öğrencilerimize kanun kursu için güzel sanatlar fakültesine hazırlık eğitimi de verilmektedir. Hobi amaçlı kanun dersi eğitimde solfej ve armoni eğitimi verilip, repertuvar çalışmaları da mevcuttur.

Kanun çalmak zor mu?

Kanun çalmak diğer enstrümanlara göre biraz daha zor bir enstrümandır.  Kanun, detayı fazla olan enstrümandır. Ancak diğer her şeyde olduğu gibi özverili ve düzenli bir çalışma temposuyla kanun çalma hayalinize kavuşabilirsiniz. Bu hayatta hiçbir şey imkansız değil!

Kanun çalmak ne kadar sürede öğrenilir?

Kanun çalmak diğer enstrümanlara göre biraz daha zordur. Kanun çalmak için biraz daha özverili ve disiplinli çalışmalısınız. Uzman eğitmen kadromuz her öğrenciye öğrenme şekillerine göre ayrı ayrı ders programı hazırlamaktadır. Ortalama öğrenme süresi 4-5 ay civarında olup öğrencinin düzenli çalışmasına göre bu süreç artıp azalabilir.

Enstrümanım olmasa da ders alabilir miyim?

Kanun pahalı ve çalması zor bir enstrüman olduğundan dolayı derslere başlamadan almak istemeyebilirsiniz. Bu durumda sizin için sanat merkezinde bulundurduğumuz kanun ile derslere başlayabilirsiniz. Kanun alana kadar bu enstrümanı egzersizler için de kullanabilirsiniz.

Kanun kursu İstanbul ders saatleri nasıl belirleniyor?

Kanun kursu haftada 1 ayda 4 saat bire bir özel ders şeklinde verilmektedir. Ders saatleri öğretmen/öğrenci iş/okul uygunluk durumuna göre ortak olarak belirlenmektedir. Ücretsiz deneme dersi randevusu için bizi arayabilirsiniz

Kanun çalmak için yaş sınırı var mıdır?

Hayır. Kanun çalmak için üst yaş sınırı yoktur. Ancak başlangıç yaşının 10 olmasını tavsiye ediyoruz.

İstanbul’da kanun kursu ücreti ne kadar?

Diğer kurslarımızda olduğu gibi kanun derslerinde de uygun fiyat garantisi veriyoruz. İstanbul’da kanun kursu fiyatlarını öğrenmek için bizi arayabilir ya da mail atabilirsiniz.

İletişim:
0553 775 45 10
diayvaysanat@gmail.com
info@diayvaysanat.com

Kanun satışınız var mı?

Her bütçeye uygun enstrümanı sizler için temin ediyoruz. Enstrüman almadan önce eğitmen kadromuzdan sizin için en uygun enstrümanı seçme konusunda tavsiye alabilirsiniz.

Di-Ay-Vay Sanat Merkezi Kanun Kursu İstanbul Avrupa Yakası.