Trompet Kursu

Trompet kursu almak istiyorum. Trompet çalmak istiyorum. Trompet kursu İstanbul Avrupa Yakası‘nda nerelerde var? İstanbul’da trompet kursu fiyatları ne kadar? Trompet fiyatları ne kadar?Trompet çalmak kolay mı zor mu? Trompet kursu İstanbul, Taksim, Beyoğlu, Şişli, Mecidiyeköy, Beşiktaş, Sarıyer.

Trompet ve Trompet Kursu Hakkında Temel Bilgiler

Trompet kursunda öğrencilerimizin trompet ve müzikten beklentilerine göre kişiye özel ders programı hazırlanmaktadır. Trompet ders programı genelde bu doğrultuda oluşturuluyor. Ayrıca “trompet kursu İstanbl” aramalarıyla sitemize ulaştıysanız, ücretsiz trompet deneme/tanışma dersi için sanat merkezimizi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. İstanbul’da trompet dersi için en doğru adres Di-Ay-Vay Sanat Merkezi. Tecrübeli eğitmen kadrosuyla disiplinli derslerin yanı sıra eğlenceli vakit geçirmek istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Ayrıca herhangi bir kursa başlamadan önce sık sorulan sorular linkini tıklayarak aklınızdaki bir çok soru işaretini giderebilirsiniz. Hala daha sormak istediğiniz, tereddütte kaldığınız konular varsa bizi haftanın her günü 09:00-23:00 saatleri arasında arayabilir ve ya mail atabilirsiniz.

Trompetin Tarihçesi

Trompetin ilk olarak Mısır Deir El-Bahri’deki Kraliçe Hatşepsut tapınağında bulunan ve M.Ö. 1480 yıllarına dayanan ikonografilerle bir çalgı şeklinde kullanıldığı belgelenmiştir. Mısırlı askerlerin bir festivalde trompet çaldığı görülmektedir. Ayrıca Firavun Tutankamon’un mezarında trompet işlemeleri bulunmuştur.

Trompet nedir?

Trompet parlak ses rengine sahip üflelemeli bir müzik aletidir. Beirut, Fanfarlo vs. müzik gruplarının sıkça kullandığı bir enstrümandır. Baterinin parçası olan trampetle isim benzerliğinden dolayı karıştırılmaktadır. Çok eğlenceli, kendinden bıktırmayan bir enstrümandır. Çalan kişiyle arasında sıkı bir bağ oluşur. Evde çalışmak için susturucu kullanılabilir.

Trompet ders programı nasıldır?

Trompet derslerimiz haftada 1 ayda 4 saat olarak işlenmektedir. Derslerimiz bire bir özel derstir. Ancak arkadaş grubuyla gelip sınıf dersi almak isterseniz arkadaş gruplarına özel sınıf dersi de verilebilmektedir. Bizim tavsiyemiz sağlıklı öğrenim için bire bir özel derstir.

Neden trompet kursu almalıyım?

Trompet gerek görüntüsü gerekse sesi ile fark yaratan bir enstrümandır. Bunların yanı sıra inanılmaz eğlencelidir. Çalmaktan asla sıkılmayacağınız, öğrenme sürecinde ayrı eğleneceğiniz bir müzik aletidir. İstanbul’da trompet kursu almayı düşünüyorsanız hiç beklemeyin. Biz buradayız.

Trompet ile ne kadar sürede şarkı çalmaya başlarım?

Düzenli ve etkin bir çalışma temposuyla ortalama 3 ay sonra yavaş yavaş şarkı çalmaya başlayabilirsiniz. Bu süreç eğitmenlerin verdiği egzersizleri düzenli yapıyor olmanızla doğru orantılıdır. Egzersizleri düzenli yapıp süreci kısaltabilirsiniz.

Trompet Fiyatları ne kadardır?

Ortalama trompet fiyatları 700 TL civarından başlamaktadır. Bu fiyat enstrümanın kalitesine göre yükselmektedir. Enstrüman almadan önce eğitmenlerimizden sizin için en uygun müzik aletini seçme konusunda destek alabilirsiniz.

 Trompet kursu fiyatları ne kadardır?

İstanbul’un en uygun trompet kursu ücreti garantisi veriyoruz. Ders fiyatlarını öğrenmek buradan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz deneme dersi randevusu için bizi arayabilir ve ya mail atabilirsiniz.

İletişim:
0553 775 45 10
diayvaysanat@gmail.com
info@diayvaysanat.com

Trompet kursu İstanbul