Ud Kursu İsanbul

Ud kursu almak istiyorum. Ud çalmak istiyorum.  İstanbul’da ud kursu fiyatları ne kadar? Ud kursu İstanbul Avrupa Yakası‘nda nerede var? Ud kursu için yaş sınırı var mı? Ud çalmak zor mu kolay mı?Ud kursu için uygun yaş nedir? Çocuklar için ud kursu veriliyor mu? Ud kursu İstanbul, Taksim, Beyoğlu, Şişli, Mecidiyeköy, Beşiktaş, Sarıyer.

Ud Kursu İle İlgili Genel Bilgiler:

Alanında uzman eğitmen kadrosuyla birebir özel ud dersi başladı! Türk müziğinin vazgeçilmezleri arasında olan bu enstrümanı sizinle tanıştırıyoruz. Ücretsiz deneme dersi için hemen bizi arayın.

Tam da aradığım enstrüman diyenler için ud dersi!

Ud kursu ders programı nasıldır?

Derslerimiz haftada 1 ayda 4 saat olmak üzere bire bir özel ders olarak işlenmektedir. Hobi amaçlı ud kursu eğitiminin yanı sıra yaşı uygun olup isteyen öğrencilerimize güzel sanatlar fakültesine hazırlık eğitimi de verilmektedir. Hobi amaçlı eğitimde solfej ve armoni eğitimi verilip, repertuvar çalışmaları da yapılmaktadır.

Ud kursu İstanbul ile ilgili sık sorulan sorular:

Ud çalmak zor mu?

Ud perdesiz bir enstrüman olduğundan dolayı diğer enstrümanlara göre biraz daha zordur. Ancak zor dediysek imkansız anlamana gelmemektedir. Sadece biraz daha özveri ve zamanla pekala siz de ud çalabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey eğitmenlerin verdiği egzersizleri zamanında düzenli şekilde yapmaktır. İnanıyoruz ki çok da zorlanmayacaksınız.

Ud çalmak için yaş sınırı var mıdır? Ud çalmak için uygun yaş nedir?

Ud kursu almak için herhangi bir yaş sınırı yoktur. Herkes hobi maksatlı ud çalabilir. Ancak başlamaya yaşının 10 olmasını tavsiye ediyoruz.

Enstrümanım olmasa da ders alabilir miyim?

Derslere başlamadan hemen bir ud almamış olabilirsiniz. Bu durumda sanat merkezimizde Ud kursu için bulundurduğumuz ud ile çalışabilirsiniz. Ayrıca enstrümana sahip olana kadar istediğiniz zaman gelip egzersiz yapabilirsiniz.

Ne kadar sürede ud çalmaya başlarım?

Bu süreç öğrenciden öğrenciye değişiklik göstermektedir. Eğitmenlerin verdiği günlük egzersizleri zamanında yapan, düzenli ve disiplinli çalışan öğrencilerimiz genellikle 3 ay gibi bir süre sonrasında yavaş yavaş şarkı çalmaya başlamaktadır.

Ud kursu ders saatleri nasıl belirleniyor?

Ud dersleri öğretmen/öğrenci iş/okul uygunluk durumlarına göre ortak olarak belirlenmektedir. Esnek ders saatleri uygulamamız vardır. Size en uygun ders saatlerini belirleyip, ücretsiz deneme dersi randevusu almak için bizi arayabilirsiniz.

Ud satışınız var mı?

Her bütçeye uygun enstrümanı sizler için temin edebiliriz.

İstanbul’da ud kursu ücreti ne kadar?

Merak etmeyin! İstanbul’un en uygun fiyat garantisini veriyoruz! Sanatı herkes için kabul edip isteyen herkese ulaştırmak bizim görevimiz. Bu kapsamda her bütçeye hitap edebilmek için uygun fiyatlı eğitim vermekteyiz. Detaylı fiyat bilgisi ve ücretsiz deneme dersi randevusu için hemen arayın.

İletişim:

info@diayvaysanat.com